Kapat

BlackBerry suya dayanıklı Telefonu Çıktı

Anasayfa Haberler BlackBerry suya dayanıklı Telefonu Çıktı

BlackBerry’nin Android’i kucaklamak kararı , markayı daha önceki görkemine geri getirmeyebilir, ancak umut verici bir başlangıç ​​olmuştur. Donanım klavyesi ile klasikçiler için yiyecek ve içecek sağlayan en son telefon olan KeyOne’dan etkilendik . Ancak izlediği şey, markanın tanımlayıcı fiziksel karakteristik özelliklerini bir sefer daha tıkayacaktır – en azından, yeni bir sızdırılmış hale getirme işi yaparsa. Evan Blass tarafından tweet edilen görüntü bize dokunmatik ekranlı ahizenin ön bölümündeki ilk bakışımızı sunuyor.

Tamam, söylenti fabrikası aletin sanal anahtarları kullanacağına karar verdi. Ve, TCL (BlackBerry’nin ortağı onun yakışıklı üzerine) olurdu anlattı suya dayanıklı . Ancak, tasarımına doğru bir bakış sunmanın yanı sıra daha sonra değineceğiz – Blass ayrı olarak resmi unvanını da düşürdü. Herkesin “Kripton” den söz ettiği telefonun BlackBerry Motion olarak geçtiği bildirildi. İsim farklığının KeyOne’ın da prototip mertebesinde değişik bir unvanına ( Mercury ) sahip olması hasebiyle görünce şaşırtıcı bir şey olmadığını söyleyemeyiz.

Görünümü açısından, BlackBerry Motion mevcut çerçeve kullanılmayan eğilime uygun düşmüyor . Ayrı olarak gömülü bir BlackBerry logolu bir hane düğmesi var. Ve, 3.5mm kulaklık girişi var. Dolayısıyla bir hayli bakımdan klasik bir alettir – ananesel Blackberry kalıplarında olmasa da. Yeniden de, bu şirketin diğer tanımlayıcı özellikleriyle uzaklaştığı mananına gelmiyor. Motion , BlackBerry’nin kendine güvenen sağlam güvenlik yazılımını taşıyor ve görünüşte 26 saatlik muazzam bir pil ömrüne sahip. Ancak, teknik özelliklerin tam listesi hakkındaki teferruatlar hali hazırda kıttır.

Yakışıklı bu ay gelmesi söylenti var. Şayet karşın geçmiş örnekler gibi BlackBerry KeyOne Black baskısında rastgele göstergesidir, TCL dünya çapında getirmeden önce öncelikle bir takım pazarlarda Hareket bırakmadan olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER