Kapat

Microsoft sonunda Halo’yu güncelliyor

Microsoft sonunda Halo’yu güncelliyor

2014’te Halo: Master Chief Collection antolojisi, mücadele eden Xbox One için ihtiyaç duyulan bir dizi dolgu maddesi olarak piyasaya çıktı. Ancak hayranların , Halo 2’de oynanan bir remasterled de dahil olmak üzere , dört klasik Halo oyunlarından oluşan 1080p’lik güzel bir koleksiyona değin umutları, kısa bir aradaki çöpçatanlık sıkıntıları, haşereler ve diğer meselelerle parçalandı.

Oyunun ilk seneninde bir dizi düzeltme eki, bilhassa çevrimiçi eşleştirme ile ilgili kimi meseleleri çözdü ancak antoloji hakkındaki yakıntıların devam etmesine karşın Microsoft, iki seneden uzun bir müddette bir H: MM yaması çıkarmadı . Ve şirket , Temmuz ayında antolojinin bu yeni konsol için 4K’ya özel aktüellemeleri görmeyeceğini ima ederek Xbox One X hype’den faydalanamadı .

Neyse ki, Salı günü, Microsoft melodisini değiştirdi.

Esnasında bir Halo topluluk canlı akış etkinliğinde , 343 Endüstri’de dizinin geliştiriciler doğruladı MM: H olacaktır nihayet hem mevcut meseleleri düzeltmek ve 4K çözünürlüğü gibi Xbox One X mahsus yükseltmeleri için destek ilave etmek kapsamı geniş yamalar alırlar. Geliştirici, “gelecek yayın ilkbaharında” hayranların seçenek edebileceği hızlı bir düzeltme ve test2 programı olan bir “genel uçuş yayınlama programı” yayınlayacak. 343, bu aktüellemelerin H: MM’nin piyasaya sürülmesinden bu yana başlatılan “Xbox platformundaki ilerlemeler” in içine gireceğini , ancak hangilerinin tam olarak netleşmediğini belirtti. (Ben, Microsoft’un sahibi olan ve Twitch’le olan rakibi olan Mixer’a destek vereceğini düşünüyorum.

Kasım ayında mahalli Halo 5 oyununu destekleyecek yeni bir “yerel sunucu” uygulaması da başlayacak . Bu, Xbox One konsollarının (daha önceki ve yeni) direk birbirlerine bağlanmasına müsaade etmek yerine, yeni bir uygulama çalıştıran tek bir İnternet’e bağlı Windows 10 PC ile aynı LAN’da bağlanmalarına müsaade etmek için türden bir LAN modu oluşturur. . 343, tasarımın, tüm ağların tamamiyle mahalli ağ düzeyinde olacağı gerçeğinden dolayı “profesyonellerin bir turnuvaya attığı aynı oyun tecrübenini sağlamaları” gerektiğini söylüyor. Bu tertip etme Xbox Live kullanımını gerektirir, ancak fiyatlı bir Xbox Live Gold hesabı gerektirmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor