Kapat

Microsoft,Android telefonlar için PC’de Devam Et Özelliği sunuyor

Anasayfa Android Microsoft,Android telefonlar için PC’de Devam Et Özelliği sunuyor

microsoft, en azından android kullanıcıları için hayatınızı telefonunuzla pc’niz arasında bir miktar köprü kurmak için bir adım atıyor. bugün , size “android’den devam et” seçeneği sunan microsoft başlatıcı’yı duyurdular , böylece android telefonunuz ve home windows bilgisayarınız arasında sorunsuz bir şekilde çalışguyız sağlandı. apple ürünleri handoff özelliğine benzer.

android telefonlar, kullanıcılara domestic düğmesine bastığınızda görüntülenen “başlatıcı” özelliğini – iphone’un sahip olmadığı bir özelliği – özelleştirmenizi sağlar . fluent tasarımına dayanan microsoft başlatıcısı, gördüklerini daha da özelleştirmenize izin verir. “pc’de devam et” seçeneğine ek olarak, en sevdiğiniz insanların simgelerini ana ekranınıza yerleştirebilirsiniz. ihtiyaçlarınıza en uygun uygulamaları, yeni haberler, önemli etkinlikler ve daha fazlasını bulabileceğiniz the feed’i de sunar. feed’e, sağdan hızlıca kaydırarak erişebilirsiniz.

microsoft launcher da tam özelleştirme özellikleri sunuyor. sadece arka planları değiştirme yeteneğine sahip değil, aynı zamanda mümkün olduğunca üretken olmanızı sağlayan “jest” desteği de sunuyor. uygulama şu anda önizleme’de mevcuttur ve herhangi bir android kullanıcısına açıktır. üzerinde iseniz good enough launcher beta , otomatik olarak microsoft fırlatıcı güncelleme alırsınız. windows 10 güz yaratıcıları güncelleştirmesiyle laptop’de devam desteği gelecektir .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER