Kapat

Netflix En Popüler iki Tasarınında Ücret Artırıyor

Anasayfa Haberler Netflix En Popüler iki Tasarınında Ücret Artırıyor

Netflix, ücretlerini tekrar yükseltiyor . Aynı anda iki ekranda HD ve görüntüleme için 10 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ doları fiyatı olan en popüler tasarısı, ayda 11 dolarla 1 dolarla artacak. Şu anda 4K için 12 TL’ye fiyatlandırılan ve aynı anda dört ekranda yayınlanan premium tasarı, 14 dolara; 2 dolara kadar çıkacak. Bir ekran ve SD görüntüleme imkanı veren temel tasarının ücreti, ayda 8 $ olarak değişmeden kalır.

Ücret değişimi, faturalandırma döngünlerine bağlı olarak, 19 Ekim tarihinden itibaren geçerli aboneler için geçerli olacak. Aboneler, daha yüksek ücretlerin uygulanması için 30 günlük bir bildirim alacaklardır. Yeni abone ücret artışını bugün başlayacak. Bununla beraber, akış hizmeti özgün muhtevaya daha fazla para harcarken aboneler, fiyatlamaya yansıyacağından şaşırmamalıdırlar.

Aktüelleme: Netflix, aşağıdaki izahla daha fazla bilgi talebimize cevap verdi:

“Ara ara, daha özel TV şovları ve filmler ilave ettikçe, yeni ürün özelliklerini tanıttığımız ve azaların daha hızlı izlemek için mükemmel bir şeyler bulmalarına yardımcı olmak için genel Netflix tecrübenini geliştirdiğimiz Netflix tasarıları ve fiyatlandırma ayarlanır.”

“Netflix En Popüler iki Tasarınında Ücret Artırıyor” üzerine 1 yorum

  1. Basri Yildiz says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER