Kapat

Razer’in Blade Stealth bilgisayarı dört çekirdekli bir işlemci içeriyor

Anasayfa Teknoloji Razer’in Blade Stealth bilgisayarı dört çekirdekli bir işlemci içeriyor

Taşınabilir oyun için yükseltilmiş bir Core muhafaza da başlatıyor.

Razer’ın Blade Stealth’i ultra taşınabilir düşüncesi gibi , ancak çoklu görev için biraz daha fazla güç olmasını ister misiniz? İsteğiniz oluyor. Razer, normal 7inci nesil çift çekirdekli yongadan ziyade, 13 inç ultra taşınabilir.bir dört çekirdekli 8. nesil Core i7 işlemcisine (başka bir deyişle 1.8GHz i7-8550U) sahip bir sürümünü piyasaya sundu . Bu oyunu sihirli bir şekilde bir oyun makinesi haline getirmiyor – bunun için bir Çekirdek kasaya hala ihtiyacınız olacak – ancak bir videoyu tertip ederken veyahut çok sayıda uygulamayı denkleştirirken fark yaratabilir. CPU aktüellemesi size ek tahmini pil ömrü (toplam 10 saat) sunuyor; bu yüzden, uzun bir güne daha fazla geçme ihtimaliniz var.

Dört yapılandırma şu anda Kuzey Amerika’da (Fransa, Almanya ve İngiltere’de sene başında geliyor) 1,699 dolar ve her vakitki gibi 16GB RAM, 3,200 x 1,800 ekran ve 512GB SSD ile satışa sunuluyor. Razer, her model için genel heyetten yükseltme yerine, bu evrede daha kuvvetli çipi bir satış sonrası olarak görüyor ve bu ücret, daha sağlam olan 14 inçlik Razer Blade için ödeyeceğiniz 1,900 dolara tehlikeli bir şekilde yakındır. Bu modeli satın almak ile ilgili dikkatle düşünmek isteyeceksiniz. Şayet oynamaktan daha ham taşınabilirlik fazla alaka, hala, Destiny’i 2 yolda, bu hızlandırılması seçeneklerden biridir.

Stealth’i seçenek ederseniz, ancak yeniden de bir takım oyunlara takılmak istiyorsanız endişelenmeyin. Razer, tanıdık harici GPU gövdesini genel emelli bir hub olarak daha iyi hizmet verecek şekilde tweaking yapan Core V2’yi başlatıyor . Artık hem çiftli Thunderbolt 3 denetleyicileri, hem video kartınız hem de diğer aletleriniz için boru hatlarını ayırır; böylelikle Core’un Ethernet irtibatı veyahut USB irtibat noktaları GPU’nuzdan değerli bir bant genişliği almaktan endişelenmeniz gerekmez. V2 ayrı olarak Quadro iş istasyonu kartlarının yanı sıra GeForce 10 serisi ve Radeon 500 serisi kartlar da dahil olmak üzere daha geniş bir ekran kartı yelpazesine sahiptir.

Yeni Core, tanıdık bir $ 499 karşılığında satılıyor ve “yakında” Kuzey Amerika’ya, Fransa, Almanya ve İngiltere’ye gönderiliyor. Dizüstü bilgisayarınızda sadece masaüstü düzeyinde grafikler ele geçirmek için harcayacağınız çok miktarda para kalır (ücret kartın kendisini de içermez, anımsayın), ancak V2 yükseltmeleri Core’unuzu daha pratik hale getirir; etraf birimleri.

 

Razer Core V2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER