Kapat

Viral iPhone X videosu , Apple mühendisinin işini kaybetmesine neden olur

Viral iPhone X videosu , Apple mühendisinin işini kaybetmesine neden olur

Haftanın iPhone X konusunda en sıcak viral videosu görünüşe göre bir adamın Apple’daki görev müddetinin bitmesine kapı araladı.Bu hafta başlarında Apple’ın kafeteryasında çekilen bir iPhone X’in çevrimiçi bir videosu çıktı . Poster, Brooke Amelia Peterson, bir Apple mühendisinin kızı ve farkında olmadan videoyu filme alırken ve yayınladığında şirketin kimi kaidelerini ihlal etti. Apple’ın müessesesel siyasetleri kampüste filme yasaktır ve iPhone X şu an için mağazalarda bulunmamakla birlikte şu an bilinen bir araç olmasına rağmen, konu genel kural buydu.

Peterson, vaziyeti izah eden yukarıdaki videoyu yayınladı ve Apple’ın videoyu kaldırmasını istediği anda bunu yaptı. Ancak o vakte kadar zati çok geçti ve video dağılmıştı. Paterson, videoya göre Apple’ın babasının şirketten ayrılmasına müsaade ettiğini belirtiyor.Paterson’un özgün videosu yeterince suçsuz görünse de, şirketin QR kodlarını ve gelecekteki Apple ürünleri için kod isimlerinin neler olabileceğini gösteren bir not uygulaması içeriyordu.

Apple bu işten çıkarmayı henüz teyit etmedi ve bir kez güncelleyeceğiz ve yaparsa yapacağız ama firmanın gizliliği düşünüldüğünde bunun gelecek mi diye emin değiliz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor