Kapat

VW Tesla’ya yılda 80.000 otomobil satıyor

VW Tesla’ya yılda 80.000 otomobil satıyor

Bu netlikle kedi güvercinlerin arasından olacak. Via Günlük Kanban , biz bir oturumda Tesla müthiş Volkswagen CEO’su Matthias Müller bu video geldi otomotiv endüstrisinin geleceği . Moderatöründen bir izah tarafından istendiğinde, Müller, onun küçük imalat hacimleri için elektrikli araba şirket haline koydu düzenli üç aylık kayıplar ve için işçilerin onlarca ateş.

Günlük Günlük Kanban’ın tercümesi:

Şimdi Tesla ile ilgili birkaç sözcük söylemeliyim: Saygılarımla, dünyada büyük ilanlar yapan kimi dünya şampiyonu var – isimleri vermek istemiyorum. Senede 80.000 otomobil satan şirketler var. Sonra bu sene 11 milyon araba satan Volkswagen gibi şirketler var ve 13 veya 14 milyar avro kar üretiyorlar. Doğru bilgilendirilirsem, Tesla her üç ayda üç basamakta milyonlarca dolar tahrip eder ve işçilerini merhametsiz bir şekilde patlar. Sosyal mesuliyet? Lütfen. Taşınmamalı ve elmaları portakallarla mukayese etmemeliyiz.

Bununla beraber, Müller’in cesaretli bir hareketi var, zira VW Grubu kendi sıkıntıları yaşamıyor. Dizel emisyon skandalının bugün ikinci seneninde AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ve Almanya’da yapılan gözaltına alınmalar bulunuyor . Ve bu düşme Müller’in işine başlamasına kapı aralarken, VW Grubu’na milyarlarca dolar para cezası, mahsup ve kayıplar da koydu . Netice olarak, dünyanın en büyük üç otomobil üreticisi olan VW Group, saldırgan elektrikli otomobillere yöneliyor; Bu seneki Frankfurt otomobil fuarında, Müller, 50 pil ve 30 yeni plug-in hibrid HANE’nin gelecek 13 sene süresince satışa sunulacağını izah etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor